Yazılım Geliştirme

Bilişim sektöründe yazılım geliştirme alanında yapılan çalışmalara bakıldığında, şirketlerin, dönemsel veya uzun süreli ihtiyaç duydukları geliştirme kaynaklarını, dış kaynak kiralama yöntemi ile temin ettikleri görülmüştür. Şirketler yazılımla ilgili çalışanları, kendi lokasyonlarında görevlendirmekten ziyade, sunduğu avantajlar sebebi ile uzaktan yazılım geliştirme hizmetini tercih ediyor. Sizin de uzaktan almayı tercih ettiğiniz yazılım geliştirme hizmetine mi ihtiyacınız var? İhtiyaç duyduğunuz alanlarda ve sistemlerde özel yazılımlar mı arıyorsunuz? Firmanıza ve markanıza yeni değerler katacak bir hizmet planladınız ve bunu yazılımla desteklemek mi istiyorsunuz?  Alanında uzman kadromuz ile yazılım projelerinizde sizin için uygun yazılım geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Bilişim teknolojileri konusunda uzman kadromuz, yazılım geliştirme hizmeti süreçlerimizde;

Müşterilerimizi ziyaret ederek, müşterimizin istek, ihtiyaç ve yazılım taleplerini belirler.
Yazılım uzmanlarımız müşteri taleplerine göre yazılım gereksiniminin analizini yapar ve yazılım tasarımı ortaya çıkarılır. Daha sonra yazılım kodlamasını gerçekleştirilir ve kodları gözden geçirilerek,  birim testler yapılır. Testler sırasında hata bulunduğunda uzmanlarımız hataları giderir. Müşterilerimiz yazılım ile ilgili herhangi bir hata tespit ederse veya değişiklik talep ederse, gerekli düzeltmeler ve güncellemeler yapılır.

Her yazılım paketi için belli bir iş süreci izlenerek ihtiyacınıza en uygun çözüm için çalışmalar gerçekleştirilir. Bu iş sırası genel olarak analiz ve projelendirme, yazılımı geliştirme, yazılımı test etme ve müşteriye yazılımın teslim edilmesinden oluşur. Analiz ve projelendirme sisteminiz ve yaptığınız işin analiz edilmesi sürecidir. Bu süreçte, yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ardından iş geliştirme süreci başlar. Geliştirme sürecinde tüm detaylarıyla tasarlanmış çalışmanın database ve kodlama yapısı için en uygun mimari dizayn yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur. Test aşamasında hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırmalı bir şekilde test edilerek son durum raporlanır. Test aşamasında en iyi sonuç elde edilene kadar test işlemine devam edilir. Kurulum aşamasında, testlerde olumlu sonuçlar veren yazılım, güvenlik testleri ile müşteriye teslim için hazırdır.

Firmamız yaptığı yazılım geliştirme çalışmalarında evrensel kod standartlarını ve sürdürülebilir geliştirme pratiklerini izler. Görev takip sistemlerini kullanan firmamız, belgelendirme süreçlerini tüm projelerinde yerine getirir.

Yazılım Geliştirme Fiyatları İçin iletişim formunu doldurunuz yada iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.