Web Tasarım

Bir web sitesine mi ihtiyacınız var. Doğru yerdesiniz.
Sizi, sizinle ilgilenen ya da ilgilenecek olan herkese en iyi şekilde tanıtmak için buradayız. Türkiye’deki tüm kişilere ve firmalara, profesyonel bir görünümü olan, güvenli, hızlı ve verimli web tasarım hizmeti vermek için çalışıyoruz. Web siteniz internet üzerindeki kimliğinizdir. Kişisel ve kurumsal web sitesi tasarımı hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz kalitemizin temsilcisidir. Ne hizmet alacağınızı öğrenmeniz için referanslarımızı incelemeniz yeterlidir.

Web Tasarımı Hizmeti İçin Hangi Adımları İzliyoruz?

Standart şablonların dışında, sıradanlıktan çok uzak ve tamamen özgün bir web siteniz olması için bizi tercih etmeniz gerektiğine inanıyoruz.

Her müşterimizle birebir görüşmeler yaparak, onların ihtiyacına yönelik çözümler üretiyoruz.

Sektör trendlerini çöz önünde tutarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Her müşterinin ayrı hedef kitlesi olacağını ve her bir hedef kitleyle farklı iletişim kurulması gerektiğini bilerek hareket ediyoruz.

Tasarımlarımızla, görsellik ve işlevselliği harmanlıyoruz. Ziyaretçilerin gözüyle düşünüyor ve aranılana en kısa ve kolayca ulaşılması için çalışıyoruz.

Kafa karışıklığından uzak olacak kadar basit ve basiti en iyi şekilde sunacak kadar profesyonel hareket ediyoruz.

Tasarımınızı tüm farklı cihazlarla(telefon, tablet, bilgisayar) uyumlu çalışacak şekilde dizayn ediyoruz.

Google’da arayanların sizi en başta bulabilmesi için emek harcıyoruz.

Sitenizin güvenliği için gerekli her önemli alıyoruz.

Sizin de rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış alanlar oluşturuyor ve sizi sitenizde aktif rol almaya davet ediyoruz.

Müşterilerimizle sürekli bilgi ve fikir trafiği yürüterek, tasarım sonrasında da destek oluyoruz.

Web Yazılım

Web yazılımları, Web sitelerinin temeli olan birimlere özellikler katmak için kullanılan çeşitli yazılımlardır. Verdiğimiz web yazılım hizmetiyle web siteniz sürekli düzenlemeye ihtiyaç duyulmadan kendisini otomatik güncelleyebilir.

Müşterilerinizin tercihlerine göre sitenizin görünümünü ve içeriğini filtrelemek ve onların size daha çabuk ulaşabilmesini sağlamak da web yazılımları tarafından sağlanır.

Web tasarımını yaptığımız sitenizin, arka planında dinamik bir çalışma prensibi vardır. Web sitenizin, sitenize giren müşterilerinize birebir etkileşimli olarak sayfaları kullanabilme imkanı sunması, iyi bir hizmet aldığınızı gösterecektir. Web yazılım, sitenin görünen yüzü değildir. Siz fark etmeden sizin için çalışan, sitenizi işlevsel kılan bir mekanizmadır.

Kolayca yönetilebilir bir panel sayesinde yenilikçi ve dinamik bir siteye sahip olmanız ve arama motorlarında üst sıralarda olabilmeniz için aldığınız web yazılım hizmetini önemseyin. Firmamızda profesyonel ekibimizle verdiğimiz hizmetle, çalışma alanımızda en iyisi olmak için uğraşıyoruz. Bunun için, Windows tabanlı teknolojiler olan Asp.net, C#, MSSQL vb. tekniklerin yanında,  Linux tabanlı teknolojiler PHP, MySQL vb. gibi teknikler de kullanıyoruz. Web yazılım hizmetimizin kaliteli ve profesyonel olması için farklı kaynaklardan besleniyoruz.

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme genel olarak bilgisayarınıza hükmetmenizi sağlayacak yön verme işlemlerini, kelimeleri, komutları ve diğer tüm işlemleri kapsar. Sizin süreçleriniz için gerekli olan komutlar ne? Kuracağınız veya büyüteceğiniz işler için yazılım geliştirmek ve müşterilerinizi bir yere yönlendirmek mi istiyorsunuz? Çözüm basit: size profesyonel çalışma ağımızla yazılım geliştiriyoruz.

Yazılım dünyasından ne kadar uzak olursanız olun, hayalini kurduğunuz işlemler için size yardımcı olacağız. Unutmamanız gereken konu ise geliştirilecek yazılım size değil yaptığınız işe göre belirlenecektir. Yazılım ihtiyacınızı karşılamak amacıyla web tabanlı, masaüstü ve mobile özel yazılımları, dünya standartlarında ve teknolojik yenilikleri takip ederek geliştiriyoruz.

Geliştirdiğimiz yazılımlarda, esnek, yenilikçi, güvenilir, güvenli, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler sunmak için uğraşıyoruz.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek başladığımız yolda, değişen ihtiyaçlar doğrultusunda güncellemeler yaparak ilerliyoruz.

Yazılım geliştirme hizmetimizle müşterilerimize; sağlıklı zaman ve kaynak kullanımı, aldığı hizmette yüksek kalite ve performans, sürdürülebilir bir teknoloji, güvenlik, sürekli kendini yenileyebilirlik sunuyoruz.

 

 

Mobil Uyumlu Web Tasarımı
Artık herkesin ulaşmak istediği her şey bir cep telefonunun ucunda. Bu durum, web sitenizi, sadece bilgisayar kullanıcılarının değil, cep telefonundan internete bağlanan kişilerin de sizi arayacağı anlamına geliyor. Ve eğer web sitenizin tasarımı mobil cihazlar için uygun değilse büyük ihtimalle telefon kullanıcı potansiyel müşteriniz, sitenizin zor kullanımından dolayı siteyi dolaşmaktan 1-2 dakika içinde sıkılacak ve siz de müşterinizi kaçıracaksınız. Aslında web siteleri genellikle büyük ve yatay monitörlerde görünmesi için tasarlanır. Ama bir mobil kullanıcı sitenizi girdiğinde bilgisayar ekranı için tasarlanmış siteyi çok küçük bulacak ve sayfayı sürekli büyütmek zorunda kalacaktır. Bu da kullanıcıyı yoracaktır. Dev Danışmanlık olarak, web sitenizin mobil uyumlu olarak tasarlanması gerektiğini düşünüyoruz. Bunun sağlanması için Responsive yani mobil uyumlu tasarımları kullanıyoruz. Mobil uyumlu tasarımlar, sitenizdeki her şeyin müşterilerinizin kullandığı telefon, tablet ya da bilgisayara göre uygun olarak sıralanması demektir. Böylece sitenizde gezinmek herkes için kolaylaşacaktır. Sizin için hazırladığımız siteler, teslim edilmeden önce her farklı cihazda incelenir ve test edilir. Söz konusu cihazların markaları ya da modelleri hiç fark etmeden, yaptığımız siteniz her cihaz için uyumlu olacaktır. Böylece potansiyel müşterileriniz kolayca siteyi inceledikten sonra büyük ihtimalle sitenize tekrar geri dönecektir. Üstelik mobil uyumlu web siteleri daha uygun maliyetlidir. En iyi haber ise şu: arama motorları mobil uyumlu web sitelerini öne çıkarma eylemindedir.

 

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya yönetimi sadece Facebook, Twitter ya da Instagram’dan ibaret değildir ya da bu mecralarda iletişimi iyileştirmek için yapılmaz. İyi bir sosyal medya yönetimiyle aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de çalışmış oluruz.

İletişimin en iyi ve eğlenceli yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da arttırabilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi öncesinde hedef kitlenizi belirliyoruz. Etkin bir şekilde içeriklerinizi yönetiyor, rakip analizi yapıyor ve sizin için sosyal medya reklamlarını kullanıyoruz.

Uzman sosyal medya ekibimiz sayesinde sektörünüze, hedef kitlenize ve markanıza en uygun iletişim stratejisini oluşturuyoruz. Teknolojinin gelişimine ve güncel pazarlama trendlerine uygun olarak, sosyal medya stratejileri geliştirme çalışmaları, etkinliklerin raporlaması ve analizleri, ekip eğitiminiz ve kurumsal hesaplarınızın yönetimi, içerik pazarlama ve sosyal medya aksiyonları yönetimi, marka imajınız için çalışmalar, sosyal medyada etkinlik alanlarınızın arttırılması, marka fanatiklerinizin oluşması gibi çalışmalarla size hizmet veriyoruz.