Seo Uzmanı Mustafa MUTLU

Sosyal medya yönetimi; sosyal medya sayfalarının ve sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, bu sürecin ne şekilde işlemesini gerektiğini, kriz anında nasıl bir yöntem izlenebileceğini ve imaj yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini gösteren durumlar bütünüdür.

Artık dijital çağı yaşıyoruz. Bu nedenle her işletme kendini dijital olarak da ifade etmek için çalışmalar yapmalıdır. Hedef kitlesiyle iletişim kurma zorunluluğunu dijital platforma taşıyan markalar, daha iyi tanıtım yapmak, 7/24 ulaşılabilir olmak ve iletişim trendlerini takip ederek daha şeffaf bir iletişim kurmak için sosyal medyadan faydalanmalıdır. Dijital iletişim kanallarında her markanın kendine uygun sosyal medya yöntemi ile aktif rol alması, markaya katma değer sağlayacaktır.

İzmir Kent Ajans olarak sosyal medya yönetim işini mutlaka uzmanlara bırakmanız

ı tavsiye ederiz. Sosyal medya yönetimini profesyonel anlamda yapan İzmir Kent Ajans, markanızı, hedef kitlenizi, dijital hedeflerinizi, amacınızın ne olduğunu, markanızın karakterini, rakiplerinizin kim olduğunu ve rakip analizinizi yaparak size iyi bir başlangıç yapmanız için olanak sağlar. Daha sonra sizin için sosyal medya yönetiminin nasıl yapılacağı planlanır. Markanızın hangi mecralarda iletişimde bulunacağı, iletişim kanallarınızın seçimi, günde/haftada kaç içerik paylaşımının yapılacağı, içeriklerde hangi iletişim dilinin kullanılacağı gibi konular sizin için açığa kavuşturulur. Ayrıca markanız için olası iletişim krizlerinin yöntemi konusunda da çalışmalar yapılır.

Size ve markanıza özel dijital strateji planı hazırlanır ve içerik yönetiminizin nasıl yapılacağına karar verilir. Ayrıca İzmir Kent Ajans, markanızın dijital konumuna göre reklamlar ve reklam yöntemi de yapabilir. Markanız hakkında doğru yapılmış bir reklam yönetimi ile rakip markalar arasında öne çıkıp, mesajınızı hedef kitleye ulaştırırsınız.

İzmir Kent Ajans, sosyal medya platformlarında yaptığı yöntemi raporlarla temellendirir. Böylece yaptığı işi tekrar analiz etme fırsatı bularak, profesyonelce hazırlanmış detaylı bir aylık/haftalık rapor içerik ve reklam yönetiminin geri dönüşlerini görmeyi amaçlar. Böylece sosyal medya  platformlarında markanızın ne şekilde ve nasıl yer alması gerektiğiyle ilgili yapılmış seçimlerin doğruluğu görülür.

İzmir Kent Ajans, A’dan Z’ye sosyal medyadaki görüntünüzü ve iletişiminizi analiz eder, planlar, uygular ve ölçer.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları İçin iletişim formunu doldurunuz yada iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.