Ön Muhasebe Programı

İşletmelerin muhasebe işlemlerini, bilgisayar programı yardımı ile hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilme bilgi ve becerisinin kazandırıldığı eğitim programıdır.

Cari Hesap Takibi

Müşterilerinizin cari hesaplarını kolayca takip edebilirsiniz. Müşterilerinize kestiğiniz faturaları, açık hesap bakiyelerini, çek bakiyelerini, senet bakiyelerini ve ciroyu tek ekrandan görüntüleyebilir, bir tıkla hesap ekstresi oluşturabilir, mutabakat mektubu dahi gönderebilirsiniz. Bizim Hesap ile cari hesap takibi çok kolay.

Gelir Gider Takibi

Nakit akışı bir firma için en hayati konulardan biridir. Bizim Hesap ile nakit akışınızı anlık olarak takip edebilir, gelir gider takibinizi her yerden yapabilirsiniz. Tüm banka hesaplarınızı, gelen e-faturalarınızı, masraflarınızı ve daha fazlasını kolayca takip edebilirsiniz.

E-ticaret entegrasyonu

Anında e-faturanızı kesin, müşterilerinize hızlıca yollayın. Muhasebe programı ile e-ticaret entegrasyonu dahil fatura işleriniz için 5 kuruş para ödemeyin, karlı çıkan siz olun.

Detaylı Raporlama

Ön muhasebe raporlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Satışlarınızı, alışlarınızı, finansal raporlarınızı, stoklarınızı ve müşteri listelerinizi detaylı şekilde raporlayabilir, dilerseniz çıktı alabilirsiniz.