Altair İzmir Bölge İş Ortağı:

Altair, Türkiye’de konumlu teknoloji odaklı bir yazılım firmasıdır. Yeni nesil ve modern teknolojilere dayalı altyapısı ile sektörel ve savunma alanındaki paydaşlara maliyet etkin, entegre ve yenilikçi bilişim çözümleri sunmaktadır.

Bilişim alanındaki yeni teknolojileri bir çatı altında toplayarak kurduğumuz modern ve esnek mimarideki altyapımızı gelişen ve değişen kullanıcı ihtiyaçlarına göre kolayca adapte edebilmekte ve farklı platformlardaki kullanıcılara özgü uyarlanmış çözümler sunmaktayız.

Şirketimiz, uluslararası iş tecrübesine sahip ve başarıya odaklı profesyonel kadrosu ile üstlendiği işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden tamamlamaya odaklı olarak çalışmaktadır.

Firmamız alanında tecrübeli mühendislerin katılımı ile öncelikle altyapının oluşturulması için çalışmalara başlamıştır. Bu çalışmalar sonucunda ISO 9001:2008 Kalite Sertifikası alınmıştır. PMI süreçlerine dayalı yazılım ve sistem mühendisliği süreçleri de tanımlanarak geliştirilen projelerde kullanmaya başlamıştır. Altair önemli başarılara adım atan bir firma olarak sizlerin de altair ailesi ile birlikte önemli adımlar atarak büyük bir aile ortamında bu keyifli iş deneyim ve ortaklığını katılmanızı isteriz.

Altair Hizmetleri;

*E-Fatura

*E-Arşiv Faturası

*E-Defter

*E-Serbest Meslek Makbuzu

*E-İrsaliye

*E- Müstahsil Makbuzu

*E-Saklama

Kimler Kullanabilir?

Başta madeni yağ lisansına sahip ya da bu işletmelerden mal alarak yıllık satış tutarı 25 milyon lira üzeri olan firmalar. ÖTV’ya tabi tutulan kolalı gazoz, alkollü içecek ya da tütün üreten, ithal eden firmalar ve bu işletmelerden mal alıp yıllık satış tutarı 10 milyon lira üzerinde olan firmaların e-faturaya geçişi zorunlu kılınmıştır.

2014 ve devamındaki hesap dönemlerinde brüt satış hasılatı 10 milyon lira ve üzeri olan mükellefler, e-fatura kullanmalıdır.

Özel Tüketim Vergisi Kanunu‘nda yer alan I sayılı listedeki malların üretimi, ithalatı, teslimi gibi faaliyetleri yüzünden EPDK’den lisans alan mükellefler de e-fatura kullanmaktadır.

ÖTV Kanunu’na ekli III sayılı listedeki malların üretimi, yapımı ve ithalatını gerçekleştiren mükellefler de e-faturaya geçmek zorundadır.

E-faturaya geçmek için tüzel kişi olmanız ve herhangi bir ciro kısıtlamanız olmaması gerekiyor. Yani ticari firma olarak yalnızca Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükelleflerin e-fatura uygulamasından faydalanabildikleri bilinmektedir. Sisteme geçiş için herhangi bir ciro kısıtlaması bulunmamaktadır ve eğer cironuz zorunlu geçiş limitinin altında ise isteğinize göre e-faturaya geçersiniz.

Konulara ile ilgili detaylı bilgi almak için inceleyiniz.

İzmir Kent Ajans 

İzmir Kent Ajans İzmir Bölge iş ortaklığını yapmaktayız.

İzmir Kent Ajans, İzmir ilinde web yazılımı, web tasarımı, mobil uyumlu web tasarım, e-ticaret sitesi, sosyal medya yönetimi gibi pek çok konuda hizmet veren yeni oluşan fakat kısa sürede çok iyi hizmetler çıkaran bir firma olarak İzmir İlinde sektör de adını duyurmuştur.

Konak bölgesinde yer alan firma referansları bakımından da dikkat çekmektedir. Bu güne kadar hep büyük firmalar ile iş birliği içerisinde olan İzmir Kent Ajans, bu sektörde İzmir ilinde bir hareketlilik yaratarak sektöre bomba gibi düşmüştür. Kaliteli işleri, hızlı ekibi ile adından sıkça söz ettiren ajans pek çok yerde karşımıza çıkmaya devam edecek gibi gözükmektedir. Web sitesi, sosyal medya reklamları, adwords reklamları, e-ticaret siteleri ve daha pek çok konuda en iyi olan bu ajans’ın bölge iş ortaklığını üstelenerek daha çok kitleye ulaşım sağlamak istemekteyiz. Sizler de web işlemleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetler

Sosyal Medya Yönetimi

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Yazılım Geliştirme

Web Tasarım

Web Yazılım

Konulara ile ilgili detaylı bilgi almak için inceleyiniz.

Mustafa Mutlu Kimdir?

Mustafa Mutlu’nun İzmir Bölge iş ortaklığını yapmaktayız.

Seo Uzmanı Mustafa Mutlu, 6 yıllık tecrübenin sonucunda 2010 yılında “artık zamanı geldi diyerek” Seo Uzmanlığı sektörüne giriş yapmıştır. Sektördeki eksiklikleri, olumsuzlukları ve sektörle ilgili müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan tutum ve davranışları çok iyi bilen tecrübeli kadromuz ile tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırarak çalıştığımız kuruluşlar/kişiler ile sağlam temellere dayanan bir dostluğu oluşturmayı ilke haline getirmiştir. Ayrıca yaptığımız tüm işlerde daima taahhüt ettiğimizden daha fazlasını sunmakta ve sunmuş olduğumuz bu hizmetleri imzalamış olduğumuz sözleşmeler ile hukuki olarak garanti kapsamına alarak yaptığımız işin daima arkasında durmaktayız diyerek İzmir Kent Ajansı kurarak verdiği hizmetleri bir çatı altında topladı ve kendi işyerini açtı.

Hizmetler

SEO (arama motoru optimizasyonu)

Sosyal Medya Yönetimi

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Yazılım Geliştirme

Web Tasarım

Web Yazılım

Konulara ile ilgili detaylı bilgi almak için inceleyiniz.